Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne

  • tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione
  • tłumaczenia techniczne
  • tłumaczenia finansowe i prawnicze
  • tłumaczenia IT
  • tłumaczenia medyczne
  • tłumaczenia marketingowe

Przygotowujemy tłumaczenia pisemne we wszystkich językach świata i dostosowujemy ich rodzaj do potrzeb klientów.

Tłumaczenie przysięgłe (uwierzytelnione) ma moc prawną. To dokument opatrzony pieczęcią, pod którym podpisuje się tłumacz przysięgły (wpisany na listę Ministerstwa Sprawiedliwości). Zlecasz je, gdy potrzebujesz np. tłumaczenia zaświadczeń, dyplomów, aktów notarialnych, pism z urzędów państwowych, kart pojazdu, faktur, umów do przedstawienia w sądzie. Zawsze podpowiemy Ci, czy w danej sytuacji niezbędne jest tłumaczenie uwierzytelnione. Niekiedy wystarczy bardzo dobrej jakości tłumaczenie zwykłe.

Tłumaczenie pisemne zawsze przygotowuje mistrz w dziedzinie przekładu i jednocześnie specjalista w danej branży. Współpracujemy między innymi z filologami i native speakerami, prawnikami, inżynierami czy znawcami nauk biologicznych. Otrzymasz od nas tłumaczenie bardzo dobre merytorycznie i językowo. Zasadą jest, że nasze tłumaczenia stuprocentowo odpowiadają oryginałowi, także jeśli chodzi o formatowanie.

Tłumaczenie techniczne to szczególna forma tłumaczenia specjalistycznego. Pracują dla nas inżynierowie z takich branż, jak lotnictwo, transport, energetyka, chemia. Posługują się bezbłędnie językiem obcym w danej dziedzinie, więc Twoje tłumaczenie jest bez zarzutu merytorycznie. Na życzenie może je sprawdzić filolog, który zadba o piękno języka. Każdy dokument przygotowujemy zgodnie z restrykcyjnymi normami.

I działamy terminowo. Słowo.