Biuro tłumaczeń w Krakowie

Biuro tłumaczeń Translation Street powstało 2009 roku w Krakowie i od tego czasu rozwijamy naszą działalność nie tylko na rynku globalnym, ogólnopolskim ale też lokalnym. Dzięki naszej szczególnej dbałości o jakość, terminowość, relacje i współpracę z najlepszymi tłumaczami, redaktorami, korektorami, grafikami, copywriterami na świecie i w Polsce zaufało nam już wiele zagranicznych firm i marek m.in. z Holandii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Australii, Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Szwecji, Norwegii, Włoch, Czech, Słowacji, Brazylii, Chin, Japonii, Korei, jak również lokalnych krakowskich firm i klientów indywidualnych, którzy na co dzień powierzają swoje sprawy w nasze najlepsze ręce.

Tłumaczenia pisemne, specjalistyczne i redakcja

Jednym z topfilarów naszej działalności są tłumaczenia pisemne. Tłumaczymy niemalże na wszystkie języki świata w średnio 200 kombinacjach językowych rocznie. Lubimy językowe wyzwania, dlatego wykonujemy tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione, techniczne, finansowe i prawnicze, IT, medyczne, farmaceutyczne, branżowo-specjalistyczne, marketingowe, literackie. Nasza załoga to tłumacze, tłumacze przysięgli, redaktorzy, copywriterzy, graficy i menadżerowie – profesjonaliści o wyjątkowym wyczuciu językowym i umiejętnościach, którzy czuwają nad zgodnością treści i formy tak, aby Twój tekst w finalnym kształcie mógł nadal najlepiej spełniać swoje cele i funkcje. Teamwork to nasza strategia organizacji i jakości, więc nad Twoim tekstem pochyla się sztab specjalistów, którym nie umknie najmniejszy detal.

Translation Street – biuro tłumaczeń w Krakowie – lider tłumaczeń ustnych

Translation Street – biuro tłumaczeń w Krakowie, to również niezawodny dostawca usług tłumaczeń ustnych w szczególności konferencyjnych: symultanicznych (kabinowych), konsekutywnych i innych: szeptanych, środowiskowych, sądowych, towarzyszących, a vista, liaison. Nasi tłumacze mają za sobą dziesiątki tysięcy godzin doświadczenia zdobytego podczas tłumaczenia spotkań biznesowych, międzynarodowych konferencji specjalistycznych, uroczystych gali, autorskich spotkań wydawniczych i tym podobnych wydarzeń. Podążamy za trendami i potrzebami rynkowymi, dlatego zawsze jesteśmy gotowi do współpracy i realizacji tłumaczeń ustnych we wszystkich parach językowych i specjalizacjach, na które właśnie jest zapotrzebowanie. To my zapewniamy najlepszych specjalistów i dbamy o obsługę od strony technicznej, tym samych współtworząc sukces Twojego wydarzenia.

Usługi kreatywne, lokalizacja

Wizytówką biura tłumaczeń w Krakowie Translation Street jest też wszechstronność. Słuchamy Twoich potrzeb i zajmiemy się każdym gotowym tekstem lub ideą, bo zależy nam, żeby Twój komunikat miał odpowiedni potencjał i siłę. Gdy tekst stawia opór po przekroczeniu granic językowo-kulturowych, jesteśmy dla Ciebie po to, aby zaoferować usługi kreatywne: transkreację, czyli tłumaczenie kreatywne np. materiałów marketingowych napisów czy scenariuszy filmowych, tworzenie haseł reklamowych, copywriting.
Zajmujemy się również lokalizacją oprogramowania, materiałów multimedialnych, stron internetowych. Tutaj nasi doświadczeni specjaliści zadbają o każdy szczegół: standaryzację nazw zakładek, przycisków i komend, dostosowanie walut i jednostek miar, zapisu godzin, sposobu nawigacji, zwrotu do adresata.
Nasze usługi kreatywne i lokalizacyjne opieramy się o szczegółowe i uważne dostosowanie treści i formy do realiów kultury, w której Twój tekst ma funkcjonować.

DTP

O formę Twojego tekstu zadbamy również w zakresie wizualnym. Na życzenie naszych klientów zapewnimy najlepsze opracowanie graficzne Twojego tekstu: ulotki, infografiki, plakatu czy najnowszej oferty i dostarczymy tekst gotowy do druku. Jeśli zależy Ci na walorze estetycznym, na tym żeby każda tabelka i każdy obraz idealnie komponował się w układ tekstu zaproponujemy skład w ramach naszej oferty.
Biuro tłumaczeń w Krakowie Translation Street – wszechstronnie wychodzimy naprzeciw wszystkim Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Terminowo. Słowo.