Zobacz numer telefonu biuro@translationstreet.pl Rydlówka 20, 30-363 Kraków

Przemysł

Przemysł

Rozejrzyj się dookoła. Otaczają nas słowa, które kreują nową rzeczywistość. Innowacje zmieniają świat, a my mamy w tym swój udział – zapewniamy przekłady wysokiej jakości, tak aby rozwój nie miał granic.

Od lat wspieramy przemysł swoimi tłumaczeniami.

Mamy grupę doświadczonych tłumaczy technicznych, którzy bezbłędnie posługują się językiem charakterystycznym dla Twojej branży – niezależnie od tego, jaką firmę reprezentujesz. Pracujemy w dowolnych parach językowych, dlatego Twoje produkty ma szansę poznać cały świat. Jesteśmy do bólu precyzyjni i bezwzględnie terminowi. Każdy z naszych tłumaczy ma podpisaną umowę o poufności, dlatego możesz mieć pewność, że szczegóły Twoich projektów pozostaną bezpieczne.

Współpracujemy na stałe z branżą lotniczą,

czołowymi producentami wagonów i środków transportu miejskiego oraz samochodów ciężarowych.

Przygotowaliśmy tłumaczenia dla największych graczy

na rynku elektrociepłowniczym oraz wydobycia i przetwórstwa ropy naftowej. Współpracowaliśmy z ośrodkami zajmującymi się badaniami jądrowymi i z politechnikami, gdzie rodzi się przyszłość przemysłu. Tłumaczyliśmy wielotomowe instrukcje obsługi dla samolotów wojskowych. Współpracujemy z czołowymi polskimi producentami wagonów i autobusów elektrycznych, a wsparcie w zakresie tłumaczeń przyczyniło się do tego, że ich projekty są świetnie znane i wykorzystywane na zachodzie Europy.

Zaufanie, jakie mają do nas klienci, procentuje. Z dumą patrzymy na to, jak firmy, którym dostarczamy tłumaczenia, zdobywają nowe rynki.

Świat zmienia się dzięki przemysłowi. Świat zmienia się dzięki naszym tłumaczeniom.