Marketing

Marketing

Świat się zmienia, a Twoja firma razem z nim. Innowacje są nieodłączną częścią życia Twojego, Twoich pracowników i Twoich klientów. Pomożemy Ci o nich opowiedzieć. Każdemu.

Naszym partnerom oferujemy tłumaczenia na wszystkie języki świata,

również te egzotyczne.

Proponujemy również transkreację, czyli przekłady dostosowane do specyfiki kultury w danym kraju.

Na porządku dziennym jest native check – nasi native speakerzy wychwycą w tekście marketingowym wszelkie niuanse. Zapewniamy również tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne podczas międzynarodowych konferencji, szkoleń i eventów promocyjnych. Działamy tak szybko jak nasi klienci.

Rozumiemy, że najlepsze pomysły czasem przychodzą do głowy w mgnieniu oka, więc w mgnieniu oka je tłumaczymy.

O swoich sukcesach informowali dzięki nam najwięksi gracze branży FMCG: producenci żywności, środków higieny i środków czystości, suplementów diety. Zaufała nam polska firma będąca jednym z największych w Europie producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Tłumaczymy materiały marketingowe dla przemysłu, farmacji, nowych technologii. Jesteśmy dumni, że o sukcesach naszych partnerów można usłyszeć w różnych krajach.

Współtworzymy przekazy reklamowe. Hasła na banerach w każdym języku brzmią tak samo chwytliwie

dzięki kreatywności naszych tłumaczy. A jeśli trzeba zorganizować konferencję prasową dla obcojęzycznych gości, przetłumaczyć dla kontrahentów z kilku krajów umowę o wspólnych działaniach promocyjnych czy przygotować cykl wpisów do intranetu dla polskich pracowników globalnej korporacji – również jesteśmy na miejscu.

Pomagamy podbić świat – dosłownie.