Finanse i prawo

Finanse i prawo

Od aktów notarialnych, przez międzynarodowe porozumienia i umowy dwustronne wysokiego szczebla, po audyty globalnych korporacji, wszędzie krążą dokumenty, które porządkują i zmieniają rzeczywistość. Ich niezakłócony przepływ to między innymi zasługa tłumaczeń.

U podłoża wielkiej polityki i wielkiego biznesu leży słowo przełożone na język partnera.

Wiemy o tym i jako Translation Street zapewniamy absolutną poufność, terminowość i precyzję tłumaczeń.

Zapewniamy stałą obsługę translatorską wielu kancelariom prawniczym i wewnętrznym działom prawnym korporacji na polskim i międzynarodowym rynku. Stała współpraca daje naszym klientom pewność, że doskonale rozpoznajemy ich potrzeby i właściwy tylko im sposób pracy. Zapewniamy tłumaczenia pisemne i ustne w dowolnych terminach i kombinacjach językowych. Potrafimy znaleźć tłumacza ustnego na spotkanie polityków i finansistów z dowolnego kraju.

Kiedy trzeba przetłumaczyć na wczoraj rządowy dokument amerykański – robimy to! Nawet, gdy chodzi o tłumaczenie na birmański.

Regularnie tłumaczymy dokumenty audytowe dla jednej z firm Wielkiej Czwórki. Jesteśmy zaufanym partnerem globalnej, międzyrządowej instytucji z siedzibą przy polskim MSZ. Wykonywaliśmy tłumaczenia dla największego paktu wojskowego krajów Zachodu. A ponieważ wierzymy, że przyszłość kształtuje się dzisiaj, współpracujemy z uczelniami, które kształcą prawników i finansistów.

Mamy swój mały udział w tworzeniu nowych porządków na świecie. Po prostu – dajemy na to słowo!