IT

IT

Inteligentne sprzęty sprawiły, że życie stało się prostsze. Dzięki przepływowi informacji świat jest na wyciągnięcie ręki. Aplikacje ułatwiają codzienne funkcjonowanie. W pewnym stopniu dzięki nam.

Gdy parkujesz samochód dzięki wirtualnej mapie, korzystasz z naszych tłumaczeń. Przygotowywaliśmy instrukcje dla producentów aplikacji na smartfony i… dla największego konkurenta smartfonów.

Naszym klientem była największa światowa wyszukiwarka,

której historia zaczęła się w kalifornijskim garażu.

Tłumaczyliśmy dla koncernu z branży telefonii komórkowej, który choć pochodzi z niewielkiego kraju skandynawskiego, to podbił wszystkie kontynenty. Czujemy się cząstką niebywałych sukcesów tych firm i z satysfakcją, dzięki tłumaczeniom „łączymy ludzi”.

Nasi tłumacze to w dużej mierze młodzi, aktywni profesjonaliści, którzy nie wyobrażają sobie życia bez nowoczesnych technologii. Dlatego możesz mieć pewność, że

teksty, które nam dostarczysz, będą przetłumaczone z pasją i znajomością tematu oraz fachowego słownictwa.

Podobnie będzie w przypadku tłumaczeń ustnych – na konferencjach czy podczas burzy mózgów zapewniamy precyzję i podtrzymujemy twórczą atmosferę. Tak jak technologie IT nie znają granic, tak i my

nie stawiamy barier, jeśli chodzi o języki, z jakimi pracujemy.

Tłumaczyliśmy nawet na suahili! Jesteśmy przy tym bezbłędni jak algorytm i działamy z prędkością światła. Jeśli jesteś start-upem, możesz bez wahania powierzyć nam swój pomysł – wszyscy nasi tłumacze i redaktorzy mają podpisaną umowę o poufności. A jeśli chcesz błyskawicznie umówić się z inwestorem, zleć nam tłumaczenie projektu. Zawsze będzie terminowo. Słowo.