Symultaniczne

Tłumaczenie symultaniczne

Konferencje branżowe, prasowe czy szkolenia odbywające się w międzynarodowym gronie wymagają spójnego przekazu dla wszystkich uczestników. Specyfika takich spotkań wymaga posiadania ponadprzeciętnych umiejętności, które zapewniają pracę w pełnym skupieniu. W ofercie Translation Street znajdziesz wysokiej jakości tłumaczenia symultaniczne wraz z profesjonalną obsługą techniczną.

Czytaj więcej

Codzienność tłumaczy symultanicznych

Tłumaczenia symultaniczne to rodzaj przekładu ze słuchu, który powstaje niemal równolegle z komunikatem w języku źródłowym. Przekład odbywa się w niewielkiej, dźwiękoszczelnej  kabinie, gdzie znajduje się dwoje tłumaczy symultanicznych. Specjaliści, zaopatrzeni w odpowiedni system łączności z pozostałymi uczestnikami wydarzenia, pracują naprzemiennie w 30-minutowych odstępach, dokonując tłumaczenia ustnego w czasie rzeczywistym. Praca ta wymaga podzielnej uwagi, perfekcyjnej znajomości języka, nienagannej dykcji, jak również orientacji w bieżących wydarzeniach kulturalnych, społecznych, gospodarczych czy politycznych. Tłumacz symultaniczny pracuje pod presją czasu, nierzadko w sytuacjach, które generują stres. Dlatego doświadczenie to kluczowa kwestia, którą powinieneś rozważyć, wybierając do współpracy tłumaczy symultanicznych.

Tłumaczenia symultaniczne w dowolnej parze językowej

Bez wątpienia można stwierdzić, że tłumaczenia symultaniczne należą do najtrudniejszego rodzaju tłumaczeń. Usługę warto zatem zlecić profesjonalistom, którzy wprawnie radzą sobie z pracą pod presją czasu.. Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia się rzetelną i terminową realizacją usług, a dzięki sumiennej, wieloletniej pracy, zyskało renomę i pozycję lidera zarówno wśród osób prywatnych, jak i przedsiębiorców z kraju i ze świata.

Każde zlecenie realizujemy w oparciu o wytyczne naszych Klientów, dopasowując pracę do ich wymagań. Oferujemy też fachowe doradztwo przy wyborze właściwego rodzaju tłumaczeń, prezentując dostępne rozwiązania z wyszczególnieniem plusów i minusów każdego z nich. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów jesteśmy w stanie podjąć się każdego tłumaczenia ustnego, wykonując pracę gwarantującą wysokiej jakości usługi językowe . Co wyróżnia naszych tłumaczy symultanicznych? To przede wszystkim pasja do słowa i nieustanna chęć spełniania się na ścieżce zawodowej. Kolejne zlecenia są dla nas jak otwieranie nowych drzwi, za którymi czekają fascynujący ludzie, ciekawe miejsca i wątki zawodowe, których realizacja jest esencją naszej codziennej pracy. To wszystko definiuje styl życia, w którym sprawnie łączymy pracę z prawdziwą pasją. Nasz zespół to zdolni i wykształceni ludzie, którzy nie boją się wyzwań i dokładają wszelkich starań, by sprostać najtrudniejszym wymaganiom. Oferujemy tłumaczenia symultaniczne w każdej parze językowej – realizujemy zlecenia w aż 200 kombinacjach językowych.

Precyzyjny przekład wypowiedzi

W Translation Street stawiamy na jakość, bo to warunkuje Twój sukces. Starannie dobieramy tłumaczy do każdego wydarzenia, gwarantując rzetelny przekład, który wpływa na prestiż konferencji lub dowolnego eventu. Wykonujemy tłumaczenia symultaniczne korzystając z usług biegłych i doświadczonych tłumaczy, którzy doskonale znają branżę i bez problemu odnajdują się w najtrudniejszych zleceniach.

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia symultanicznego lub dowolnego tłumaczenia ustnego? Jesteś we właściwym miejscu! Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7!